shinobi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

3 posters

Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Matsu Tatsuko Hétf. Május 04, 2009 1:32 pm

Kusagakure aktuális vezetője itt él.
Matsu Tatsuko
Matsu Tatsuko
Admin

Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 23.
Age : 28
Tartózkodási hely : Fű Falu /Kage/1.szint/

https://shinobi.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Matsu Tatsuko Pént. Május 08, 2009 8:18 am

Ahogy felállt a székéből, enyhe szellő csapta meg a barna frizuráját. Megigazított magán pár dolgot, felvette elöl cipzáros pulóverét, és a valaha élt legfiatalabb Kage elindult az ajtó irányába. De még mielőtt hozzáért volna a kilincshez, lenyomta valaki. ~Kríííny~ Nyikorgott az ajtó és belépett egy huszonéves fiatal ember.
- Jaj Souma, mondtam hogy mindig kopogj mielőtt belépsz ! - rontott rá hűséges alkalmazottjára Matsu.
- Elnézést Tatsuko - sama ... Éppen a szokásos reggeli étkét hoztam be. - Mentegetődzött a Souma Momiji nevű szolgáló fiú.
- Ma nem reggelizek ! És most kérlek vigyázz az utamból ! - azzal kilépett nála idősebb embertársa mellett, és sietős léptekkel elindutl az épület kijárata felé.
- Uram, hova indul, valami fontos dolga akadt hirtelen?
- Igen, a homokban rejtőző falunak új Kagéja lett. Meg szeretném látogatni, mint hallottam ő is viszonylag fiatal.
- És mi célja van ezzel hogy meglátogatja, Kage-sama?
- Az hogy békeszerződést ajánlok neki !
- Nade , miért pont a homokfa... - Nem tudta befejezni mondatát Souma, ugyanis ahogy kiértek a szabadba Matsu futásnak eredt.
*Vajon hogy fognak fogadtatni, elfogadják a szerződésünket? És ki lehet ez az új vezető?* Ezek a kérdések futottak át a nemes úrfi agyán miközben őrült sebességgel tartotta a tempót a Homok falu irányába, és egy dolgot tudott , hogy csak a Kazekage - sama irodája elött fog megállni.

//Folytatás - A szél országa -> A homokban rejtőző falu -> A Kazekage irodája//
Matsu Tatsuko
Matsu Tatsuko
Admin

Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 23.
Age : 28
Tartózkodási hely : Fű Falu /Kage/1.szint/

https://shinobi.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Matsu Tatsuko Vas. Május 10, 2009 1:50 pm

Végre Matsu hazaért, leüllt a Kage székbe, és íroasztala fölött bámulta a falat. *A jól megérdemelt csend...*-gondolkodott. De nagyon nem tudott elámélkodni, máris kopogtak. ~Hjajhh....~ sóhajtott fel az ifjú vezető, de végül felkiáltott.
- Tessék !
- Jó napot, Kage-sama!
- Áhh, szia Lee... visszatértem utamból, sikerült a békeszerződés a Széllel !
- Pompás ! Gratulálok! Gyakoroltam a Csendes Gyilkolás technikát, amíg nem volt itt, és kijelenthetem, hogy sikerült elsajátítanom !
- Wow ! Ilyen hamar?! Akkor már küldhetlek is küldetésre?
- Igen uram!
- Akkor menj el az Akadémiára órát tartani !
- Mi ??!... ezt nem mondja komolyan !
- Chunin, vagy, a többi társad ilyenkor már rég ott tanít, ebből márpedig neked is kell gyakorlat!

//Folytatás - Ugyanitt, Lee-santól//
Matsu Tatsuko
Matsu Tatsuko
Admin

Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 23.
Age : 28
Tartózkodási hely : Fű Falu /Kage/1.szint/

https://shinobi.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Lee-san Vas. Május 10, 2009 2:20 pm

-Na jó, elvállalom-közben vett egy nagy levegőt Lee.
-*Végre pihenhetek egy nagyot, nem fog senki se zavarni*- gondolta.
-Lee már nyitja az ajtót amikor mestere utána szól
-Várj csak Lee!
- Igen?
-Ne légy túl szigorú hozzájuk, hisz még csak gyerekek.
-Á, dehogy meg se fordult a fejemben. *majd becsukta maga mögött az ajtót, és elindult az akadémiára*

//Folytatás - Ninja Akadémia -> Osztályterem Matsu-tól//
Lee-san
Lee-san
Admin

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2009. May. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Levél Falu /Chunin/1.szint/

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Lee-san Vas. Május 10, 2009 3:00 pm

~Kop Kop~ megérkeztem Matsu.
-*Ásít egy nagyot és azt mondja* ilyen hamar vissza is értél? Mi volt az akadémián mesélj.
-Hamar? Azt hittem hogy már vége se lesz a napnak. Amúgy meg semmi különös. És akkor megkapom a fizetségemet?
-Igen de ne remélj sokat, mivel ez egy D szintü küldetés volt ezért csak 50 ryu-t kapsz.
-50-et? nem lehetne kicsit többet?
-Nem! *emelte fel a hangját* ne vitatkozz a többi ninját is ki kell még fizetnem úgy hogy 50-et kapsz és eggyel se kevesebbet, de ha ennyire vitatkozól nem kapsz semmit.
-Jó, oké jó lesz ennyi de ígérd meg hogy elviszel vacsorázni és te fizeted. * mosolyodik el Lee.
-Szerintem ennyi még belefér.

//Folytatás - A fű országa -> Taiki étkezdője Matsu-tól//
Lee-san
Lee-san
Admin

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2009. May. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Levél Falu /Chunin/1.szint/

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Matsu Tatsuko Szer. Május 13, 2009 9:13 am

//Előzmény - Otogakure -> Föld Alatti Bázis//

Teljesen hangtalanul surrantak be a főkapun, és az utcákon sem vette őket senki észre.
- Elbújni a háztetőkön, és maradjatok előkészületben! - adta ki a parancsot Ishimaru.
A shinobik követték az utasításokat.Majd látták hogy beront vezetőjük a Kage irodájának épületébe. Ott végigsurrant a portás pultja előtt, és belépett az irodába.
- Oppá! Kit nem látnak szemeim, Ishimaru, a hetedhétországon ismert bűnöző. Csak nem a falut jöttél elfoglalni?
- Dede! És csak hogy tudd, vagy 150 shinobi vár kint rád, szóval ha megölsz, akkor is véged van! ~Nyehehehehehe!~
- Ti meg mindenképpen elbuktok, csak mert 150 emberkével nem mentek sokra a falu össz kb. 5000 népességével szemben! ~hek!~
- Najó, hadjuk a dumát! Inkább küzdjünk meg!
Matsu elindult Ishimaru felé, majd megrugta! Teli találat ! Lett volna, hogyja nem egy árnyékklón lett volna Ishimaru hejett a küzdőtéren.
- Hé, gyáva kisnyúl! Merre bújkálsz! Told ide a képedet! - ordítozta a fű Kagéja.
- Itt vagyok, bébipapi! Akkor, játszuk le!
Elindult a két srác egymás felé, Ishimaru : Chidoriii! - Míg Matsu - Raichidoriii ! -Üvöltéssel rohant.
Ishimaru belenyomta a támadását matsu bal vállába, és már épp mosolyra akarta nyitni a száját, és mondani hogy, Matsu, ezt aztán jól elbaltáztad! De észrevette a jobb combján egy nagy sárga foltot...
- Ajaj ! Szedjék le! Szedjék le!!! - kiáltozott Ishimaru.
- Nem lehet! Már rád rakadt!
- Fogadjunk?! Kage-bunshin no jutsu!
És elkezdte rángatni a klón a foltot, de nemigen sikerült. Matsu emelte csettintésre a kezét, hogy felrobbantsa mindkettőjüket. De ekkor valamilyen módon leszedte a villogó csillagot, és már elakart vele indulni futni. ~Cset~
Körlübelől fél méterre sikerült eliszkolnia a másolatnak, így a robbanás mindkettőjüket elsodorta. Ishimaru félhóltan felállt, és kivánszorgott az ajtón, de belerohant pontosan Matsu tanítványa, Lee és mindketten elestek.
- Bocsánat uram! - Szólt közbe a fiú.
Majd amikor felkellt, észrevette az ember arcát akit elütött.
- Atyagatya ! Sensei, most mit csinálljak?

//Folytatás - Ugyanitt, rolesz96-tól - majd késöbb Lee-santól//
Matsu Tatsuko
Matsu Tatsuko
Admin

Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 23.
Age : 28
Tartózkodási hely : Fű Falu /Kage/1.szint/

https://shinobi.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  rolesz96 Szer. Május 13, 2009 9:39 am

-Itt az idő Sasuke Umino gyere be!!!
-Igenis sensei?
-Ott van Lee Fujimoto akiről meséltem a tre feladatod hogy küzdj vele!
-Igenis!
-Végre ketten Matsu!
-Igen Ishimaru.
-Most véged! Hikiiru
-Mi? ez lehetetlen
-Haaaaaa...!
-Ahh... ez fáj neeeeeeee!
-Hmpf..ennyi egy kagétol!
-Nem Rai chidori!
-Kage Boushin no jutsu!
-Mi?
-Nem talált!
-De ez igen és egy hatalmas rúgás eltalálta!
-Ahh...ez fájt
//folytatás ugyanitt umino Vs Lee! Lee-től késöbb matsutól//
rolesz96
rolesz96
Admin

Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2009. May. 06.
Tartózkodási hely : Levél Falu /Missing-Nin/2.szint/

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Lee-san Szer. Május 13, 2009 11:31 am

A várva várt harc: Sasuke vs Lee találkozása!*Kihagyhatatlan percek csak itt a Shinobi-n*

-Te lennél Lee?
-Igen, kikérdezi?
-Az nem fontos mivel úgy is megöllek védd magad!
-Na lássuk mit tudsz.
-Há! *kemény közelharc zajlik majd félre ugranak*
-Nem is rosz Lee de tartogatok még neked egyéb finomságokat.
-Már várom mert ez még bemelegítésnek is rosz volt!
-Ne becsülj alá! Chidoriiiii!!!!!!!
-Mi?! *ezt csak tűz országában lehet elsajátítani gondolta magába Lee, majd hírtelen szem elől tévesztette őt Sasuke*
-Most meg hova tűnt? *mögötte egy éles hang szólt* Konoha Senpü!!!!!!
~Tuffff~ *10 méterrel odébb megállt majd feleszmél* Te szemét ez mégegyszer nem fog sikerülni hallod?!!!!! Chidoriiiii!!
-Nem unod még? túl lassú vagy hozzám képest, én évekig keményen eddzettem míg te így születtél ilyen fantasztikus képességekkel. Ne reméld hogy akár meg is tudsz érinteni vagy legyőzni!
-*épp hogy csak súrólta Lee-t de a kezei súlyosan megsérültek* Még jó hogy nem hagytam hogy belém csapja biztos meghalok ha ez eltalál.*nem szabad hagynom hogy mégegyszer megcsinálja gondolta magába*
*Sasuke rátámadott észveszettül Lee-re* Most meglakolsz Erõs Levél Forgószél!
Ahhhhhh.....*Lee vagy 20 métert felrepült mire leért a földre de gyors reagálásának köszönhetően talpra érkezett de így is eltörött az egyik bordája*
-Te akartad de ne várd hogy ezentúl kedves legyek hozzád bárki is legyél!! Első kapu nyílj meg!!!! *ordította Lee* Majd ezt követően érezte, hogy szabaddá válik az energiája. Agyából végigáramlott a testén, és már tisztában volt vele, hogy sokkal erősebb.*
- Mi lehet ez a jutsu?? Hihetetlen ez a nagy mennyiségü chakra, és és és nem csökken. Bocsáss meg mesterem!!! *ordította félelmében*
*Széles mosoly volt Lee arcán tudta hogy innentől kezdve már ő kerül ki győztesen majd a hihetetlen nagy sebességével mögé került* Lótusz!! *majd felrúgta a levegőbe és átkarolva zuhantak a föld felé.*
(Visszaemlékezés)
Matsu: Lee, ne öld meg őket élve kellenek nekünk hogy kiszedjük mi a céljuk és hogy hol van a rejtekhelyük ez parancs!!
Lee: Igenis sensei.
(Vissza a harchoz)
BUMMMMM.....*pár perccel később Lee kitántorgott a hátán lévő ellenfelével a gödörből amit a Lótusz segítségével csinált* Megcsináltam sensei!!!*mondta boldogan, majd rápillant az ismeretlen harcosra aki kritikus állapotban volt. Több csontja eltörött és elájult a nagy ütéstől. Majd fogta és elvitte a legközelebbi kórházba h segítsenek rajta. Majd mikor ez megtörtént vitt egy kis üveg gyógyszeres italt és sietett vissza mesteréhez hogy segítsen neki a harcban.*

//Folytatás-> Kusagakure-> a nagy csatatér rolesz96-tól//
Lee-san
Lee-san
Admin

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2009. May. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Levél Falu /Chunin/1.szint/

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Matsu Tatsuko Csüt. Május 14, 2009 10:18 am

//Előzmény - Kórház a betegek számára//

- Szia Lee! - köszönt Matsu, ahogy belépett a saját irodájába.
- Sensei! Jobban van??!
- Ahogy mondod, és hoztam valakit számodra, egy új társat.
- De sensei! Tudja hogyan vagyok a társakkal, geninkoromban...
- Nem kell részletezned, tudom, de ő teljesen más. Bemutatom Ishimaru-t!
- Szia! - lépett be a szobába a megjavult ifjú.
- Teee?! Ez meg milyen rossz vicc?!
- Nem vicc, Lee, jött hogy befogadjuk-e. Nekiment a Levél Falu-nak , és mindenkit megöltek kivéve őt...
- Jó-jó... egy próbát elválalok... ~hümpf...~
- Akkor mehettek az első küldetésekre is!
- ???
- Menjetek el a hegyek országába! Ez az egyetlen hely, amiről nem tudunk semmit.... Valami információkat szerezzetek róla ! Kérlek!
- Elfogadjuk ! - lépett közbe Ishimaru

//Folytatás - A hegyek országa -> Határvidék rolesz96 és/vagy Lee-santól//
Matsu Tatsuko
Matsu Tatsuko
Admin

Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2009. Apr. 23.
Age : 28
Tartózkodási hely : Fű Falu /Kage/1.szint/

https://shinobi.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Lee-san Szomb. Május 16, 2009 2:39 pm

-Matsu-Sama megérkeztünk.
-Na és hogy ment a küldetés?
-Nagyon könnyen, de tiszta üres volt a város.Nem láttunk egy embert se.
-Micsoda? az meg hogy lehet? Pedig az ANBU tagjaink mondták hogy mozgást érzékeltek a faluban.
-Nem tudjuk körbe mentünk a falu minden pontján de semmit se láttunk.
-Ez furcsa, itt valami bűzlik nekem.
-Jah sensei én a múltkori küldetésemért nem kaptam meg a jutalmamat.
-*fenébe nem felejtette el, még a harc után se* gondolta magában Matsu.

//Folytatás ugyanitt rolesz96-tól//
Lee-san
Lee-san
Admin

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2009. May. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Levél Falu /Chunin/1.szint/

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  rolesz96 Vas. Május 17, 2009 1:31 am

-Oh,persze megkapod a jutalmad!
-Igen és mi az?
-1000 ryu!
-Igen?
-Ez az !
-Így örülsz 1000 ryunak Lee?
-Ishimaru ne rontsd el a kedvét!
-Oh,igen persze bocsánat!
-Jah,és Ishimaru mehettek a következő küldetésetekre!
-Egy A szintű küldetés!
-Igen is!
-Egy feltörekvőben lévő szervezet azt terveti amit te terveztél régen!
-Ez nehéz lesz Ishimaru!
-Igen Lee!
//folytatás - Szél országa Végtelen sivatag rolesz96-tól//majd Lee san-tól!!
rolesz96
rolesz96
Admin

Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2009. May. 06.
Tartózkodási hely : Levél Falu /Missing-Nin/2.szint/

Vissza az elejére Go down

Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája Empty Re: Kusagakure -> A falu vezetőjének irodája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.